Laupäeval toimub Pärnus kolmas Rõõmsate Laste Festival

Sel laupäeval, 21. juulil toimub Pärnu Rannapargis juba kolmandat aastat kogupere üritus Rõõmsate Laste Festival. Festivalilt leiab lastele ja peredele üle 100 erineva töötoa või tegevuse, suurima kodumaiste lastetoodete disainituru, põnevad esinejad, beebide- ja väikelapseala, perepuhkuse ja spordialade tutvustajad ning palju muud.

Festivali eestvedaja Kati Ruubeli sõnul on festival sel aastal erinevate tegevuste poolest veelgi sisukam. „Pea iga festivalil osaleja tuleb välja mingi oma tegevusega, mitte ei jaga lihtsalt tutvustavaid materjale, seega on igas telgis midagi teha. Uuendusena on meil sel aastal lastelava, kus esinevad mitmed telerist tuttavad andekad Eesti lapsed ja noored, nagu näiteks Rakett69 saatest tuntud Leonid Zinatullin, Klassikatähtede võitja Tanel-Eiko Novikov ja Airi Liiva Laulupesa lapsed. Pealaval esinevad teiste hulgas Silver Sepp, Arop ja Birgit Sarrap bändiga,“ rääkis Ruubel selle aasta esinejatest.

Erinevaid tegevusi või töötubasid on sel aastal ligi sada. „Töötubades saab näiteks meisterdada, kokata, leiutada, joonistada, ehitada või katseid teha. Kõik tegevused on 5 eurose piletihinna sees ning festivali alal nende eest lisatasu ei küsita,“ kinnitas Ruubel.

Eesti suurimal kodumaiste lastetoodete disainiturul osaleb ligi 60 tegijat, kes pakuvad lasteriideid, mänguasju, lastemööblit, -aksessuaare, -kosmeetikat ja palju muud. „Disainiturg on saanud üheks meie tõmbenumbritest, sest ühelgi teisel üritusel ei ole nii palju lastele ja peredele suunatud kodumaiseid tootjaid, kui meie festivalil,“ rõõmustas Ruubel.

Lisaks on üritusel ka eraldi beebide- ja väikelaste ala, kus on vanusele vastav mänguala, mähkimiseks ja imetamiseks mugavad tingimused ning oma ala spetsialistid, kellelt saab erinevatel teemadel nõu küsida. Festivalil on võimalik tutvuda ka erinevate perepuhkuse sihtkohtadega ning proovida uusi spordialasid.

21. juulil kell 11-19 toimub Pärnu Rannapargis juba kolmas Rõõmsate Laste Festival. Igal aastal toob festival kokku tuhandeid peresid üle Eesti ning kannab endas nelja põhiväärtust: arendav, kodumaine, tervislik ning perede koos tegemist soodustav. Rõõmsate Laste Festival 2018 saab teoks tänu headele toetajatele: Pärnu linn , Pärnu Keskus, Seesam kindlustus, Volvo Trucks Estonia, Värska Vesi, Samet ja Breden.

2018-07-17T06:58:47+00:002018/07/17|