Kontakt2019-03-12T07:34:29+00:00

MEIEGA SAAD ÜHENDUST:

Kati Ruubel Ideeautor ja eestvedaja
Kerstin Raja Kommunikatsioon
Margit Juhansoo  Lava programm
Merilin Karv Perepuhkus
Katrina Tang Foto
Anu Mürk Õpitoad Toit
Anett Parts Eesti disainiturg
Anneli Metsa Tegevused ja töötoad
Karin Puu Tegevused ja töötoad
Gerli Kõiv Liikumine, sport
Silvia Kangert Beebipesa
Andra Kalda Toit
Karine Tammeorg Toit
Reimo Ruubel Video ja veeb

roomsate@lastefestival.ee   tel. 52 46 159
kerstin@lastefestival.ee       tel. 55 599 236
margit@lastefestival.ee        tel. 55 519 088
merilin@lastefestival.ee       tel. 54 501 411
mail@katrinatang.com         tel. 56 243 818
anu@lastefestival.ee              tel. 52 50 438
anett@lastefestival.ee           tel. 55 24 508
anneli@lastefestival.ee         tel. 55 621 898
karin@lastefestival.ee           tel. 56 288 800
gerli@lastefestival.ee            tel. 53 006 895
silvia@lastefestival.ee           tel. 56 226 228
toit@lastefestival.ee              tel. 56 496 612
toit@lastefestival.ee              tel. 56 495 467
film.purgis@lastefestival.ee tel. 51 87 284

Rõõmsate Laste MTÜ

Reg.nr. 80411970

SEB Pank EE581010220260727223

E-mail: roomsate@lastefestival.ee

Tel: +372 52 46 159