Loading...
Sport2018-07-14T15:25:58+00:00

Sport ja liikumine

Usume, et laste õigus on võimalikult palju joosta, hüpata, ronida, mängida, võimelda, sportida  või lihtsalt vabas õhus liikuda. Seetõttu oleme festivalile kutsunud erinevad huviringid ja spordiklubid, kes tutvustavad erinevaid lastele suunatud liikumisvõimalusi, et laps saaks kõike proovida ja ise endale meelepärane liikumistegevus valida. Meie pargifestivalil on muidugi mõnusalt ruumi ja õhku ka niisama ringi jooksmiseks ja mängimiseks – ehk kõik lapse õigused on tagatud! 🙂

JOOKSURATTAD

Rõõmsate Laste Festivalile naaseb pisipõnnidele mõeldud jooksurataste rada. Jooksurataste rajal saavad põnnid osaleda Strideri pakutavate jooksuratastega, mis kohapealt saadaval või ka oma rattaga kui see olemas on.

RONIMINE

Ronimisministeerium toob festivalile toreda ronimisseina, kus lapsed oma oskused proovile panna saavad.
Ronimisministeerium on Baltimaade suurim siseronimishall, kus on 400 ruutmeetrit ronimisseina ja 2500 ronimisnukki, millest saab kombineerida erinevaid radasid. Ronimisministeeriumisse oodatakse nii lapsi, alternatiivse spordiala harrastajaid kui ka ühekordse põneva elamuse jahtijaid.

DISCGOLF

DiscSport.ee pakub Rõõmsate Laste Festivalil võimalust kõigil huvilistel proovida kätt discgolfis. Kohapeal on võimalik harjutada kätt nii kõige väiksematel kui ka suurematel külastajatel ning panna ennast proovile kiiruse peale puttimises (lähivise kettaga korvi).

JALGPALL

Pärnu jalgpalliklubi Vaprus koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga teeb Spordi alale erinevad jalgpalli osavusrajad ning pakub võimalust harjutada täpsuslööke väravatesse. Igal täistunnil toimuvad näidistreeningud. Kohal on Vapruse treenerid, kes tegelevad kogu päeva lastega ja õpetavad jalgpalli trikke. Loomulikult ei puudu ka klubi maskott! 

SPORTLIK VABAVÕITLUS

Spordiklubis MMAces pakub põnevaid treeninguid nii suurtele kui väikestele, alates sportlikust vabavõitlusest ehk MMA-st kuni Brasiilia Jiu-Jitsu ja MMA Zero-Contact treeninguteni. Festivalil saate tutvuda spordiklubiga MMAces ning proovida omal käel erinevaid treeningiud ning löögipatjadesse löömist. Kohapeal toimuvad näidistreeningud.

LASTEJOOGA

11:00 NÕIUTUD PLANEETIDE JOOGA (vanusele 3.-6.a) Ave Palu
Lendame raketiga nõiutud planeetidele joogaseiklusele.

12:00 LASTEJOOGA JUTUMÄNGUD (vanusele 6.a+) Monika Allert
Loov, lõbus ja mänguline tund, kus on võimalik kogeda põnevat teekonda joogajuttude maagias.

13:00 JOOGARÕÕM PEREDELE Kalli Suga
Joogarõõmus tund peredele võimaldab lastele ja vanematele ühise arendava kogemuse läbi loovuse ja teadlikkuse, suurendades omavahelist lähedust
ja mõistmist.

14:00 JOOGA LASTELE (vanusele 7.-10.a) Mirell Merirand
Lastejooga tund, mille saavad luua lapsed ise.

15:00 NOORTEJOOGA (vanusele 13+) Kelli Püss
Noortejooga tunnis teeme tutvust juba täiskasvanutele mõeldud harjutusteseeriatega- hingamistehnika, füüsiliste harjutuste kui meditatsiooniga.

16:30 HINGELINNU SÕNUMID (vanusele 9+) Kalli Suga
Ootatud on kõik lapsed ja noored, kes eelistavad rahulikku keskkonda ning soovivad õppida keskenduma enesele.

17:30 HOIDES OMA SISEMIST LAST (lapsevanemale) Mirell Kuldevi Kaur ja Kalli Nishan Priya Kaur
Uuenduslik vaade lapsevanemana kasvamise teekonnale! Kuidas tunda lapsega koos kasvades rohkem rõõmu ja rahulolu, vähendada hirme ja ootusi ning luua oma lapsega üksteisega arvestav ja tasakaalukas suhe.

PÄRNU RULAKOOL

Pärnu uues sisepargis Raba5 on ideaalsed tingimused Pärnu Rulakoolil harjutamiseks.

kell 16:00 korvpalliplatsil saamegi näha Rulakooli demo Teele Mustalliku ja Valev Koitlaga, millele järgneb rula õpituba.

JALGRATTAD

Jõulumäe Tervisespordikeskus ja Pärnu Kalevi Spordikool kutsuvad osa saama ratastele ja fatbike ratastele mõeldud osavusrajast.